Balinalar, Büyük Gün Öncesinde Bu Altcoin’den Çılgınca Alıyor!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Balinaların yüksek ölçülerde toplamaya başladığı bir altcoin fiyatı, kritik dayanak düzeyinin üzerinde bir atak yapmakta zorlanıyor ve farklı bir grafik sergiliyor. Buradaki bir reddetme, altcoin patlamadan evvel sabırlı yatırımcılar için bir satın alma fırsatına yol açabilir. Kriptokoin.com olarak bilgileri aktarıyoruz.

Bu altcoin alım fırsatı verebilir

Cardano (ADA) fiyatı, kritik dayanak düzeyinin üzerinde bir atılım yapmakta zorlanıyor ve bu durum, ralii başlangıcı öncesi, yatırımcılarına bir alım fırsatı sunabilir. Ayrıyeten, Haziran ayında piyasaya sürülecek olan ve yaklaşan Vasil hard fork, Cardano ve Plutus’un akıllı kontrat yeteneklerini artıracak bir yükseltmedir. Bu niçinle yatırımcılar, Haziran ayını sabırsızlıkla bekliyor. Cardano fiyatı, 0,487 ila 0,614 ABD Doları aralığının orta noktasına 0,551 ABD Doları’na yaklaşırken, volatilite eksikliği ile bir arada büyük satış baskısı ile karşı karşıya. Bu düzeyin reddedilmesi, 0,487 dolardan düşük bir aralığın süpürülmesine yol açabilir.


Bu küçük düşüş trendinin gerçekleştiğini var iseyarsak, altcoin yatırımcılarından bir piyasa manipülasyonu sinyali verecektir. Bu hareketi büyük olasılıkla 0,614 dolardan yüksek aralığa hakikat süratli bir dönüş izleyecek. Bu artış, yüzde 25 yarar manasına gelir ve lokal tepenin oluşabileceği bir yerdir. birebir vakitte, alıcılar katılmaya devam ederse, ralli 0,677 dolara kadar uzayabilir ve toplam karı yüzde 40’a kadar çıkartabilir.

Cardano için olumlu sinyaller var

Bitcoin fiyatının nasıl bir atılım yapmaya hazır olduğu göz önüne alındığında, BTC’nin yükseliş taraflı bir önyargıyı desteklemesi durumunda Cardano fiyatı yarar sağlayabilir. bu biçimde bir durumda sabırlı ve kenarda duran yatırımcılar, ADA’yı indirimli olarak biriktirmek için uygun bir fırsata sahip olurlar. Altcoin için bu yükseliş durumunu desteklemek, 100.000 ila 1.000.000 token tutan balinaların gördüğü birikimle gösterilen arz dağılımıdır. Bu sahipler kategorisi, sayılarını yüzde 0.33’lük bir artışı temsil eden 20.562’den 20.637’ye yükseltti. ADA’yı tutan cüzdan sayısının bu yavaş enflasyonu, kurumsal yatırımcılardan ADA birikimini temsil eder ve teknik sonuca paralel olarak düşer.


Cardano fiyatının sergilediği yükseliş iyimserliğine bakılmaksızın, satıcılar kısa vadede, başkan kripto para ünitesi Bitcoin (BTC)’i biriktirirse, ADA’nın takip etmesi için düzgün bir talih var. bu biçimde bir durumda, Cardano fiyatı 0.471 doların altında dört saatlik bir mum çubuğu üretirse, daha düşük bir taban üreterek yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bu hareket, satıcıların ADA’yı yüzde 15 oranında 0,397 dolara düşürmesinin yolunu açacak.
 
Üst