Binance CEO’su LUNA Hakkında Konuştu: Hayal Kırıklığına Uğradım

Shib

New member
Binance CEO’su LUNA Hakkında Konuştu: Hayal Kırıklığına Uğradım Binance CEO’su Changpeng Zhao UST ve LUNA’nın çöküşü hakkında konuştu. CZ, Terra’nın dizaynında bir sorun olduğunu ve grubun sorunu ele alış biçimi niçiniyle ise hayal kırıklığına uğradığını söylemiş oldu.

2. An exponential amount of new LUNA were minted due to flaws in the design of the Terra protocol. Their validators have suspended their entire network, resulting in no deposits or withdrawals possible to or from any exchange.

— CZ
🔶
Binance (@cz_binance) May 13, 2022Önder kripto varlık platformu Binance’in CEO’su ve kripto topluluğunun önde gelen isimlerinden olan CZ, UST ve LUNA krizi hakkında konuştu. Öncelikle Binance’in niye LUNA süreçlerini durduğunu açıklayan CZ, akabinde kripto varlık projeleri hakkında yorum yapmanın prensibi olmadığını lakin bu sefer bunu bozacağını söylemiş oldu. CZ mevzu hakkında yaptığı açıklamada şunları söylemiş oldu:


“Bu UST/LUNA hadisesinin Terra takımı tarafınca nasıl ele alındığı (veya ele alınmadığı) konusunda büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Takımlarından ağı geri yüklemelerini, fazladan basılmış LUNA’yı yakmalarını ve UST sabitleyicisini kurtarmalarını istedik. Şimdiye kadar, Rastgele bir olumlu cevap alamadım ya da epey fazla cevap alamadım.”

5. I am very disappointed with how this UST/LUNA incident was handled (or not handled) by the Terra team. We requested their team to restore the network, burn the extra minted LUNA, and recover the UST peg. So far, we have not gotten any positive response, or much response at all

— CZ
🔶
Binance (@cz_binance) May 13, 2022Bilindiği üzere Binince, geçtiğimiz saatlerde LUNA’yı delist etmişti.
 
Üst