Binancede hangi Coinler Delist olacak ?

Ayhan

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
3,596
0
0
Binance Delist Coinler

Binance, kripto para birimleri için belirli kriterleri karşılayan ve kurallara uyan kripto para birimlerini listelemektedir. Binance üzerinde listelenen kripto para birimleri, zaman zaman delist edilebilir. Delist edilen kripto para birimleri, Binance üzerinden alınıp satılamaz ve ticaret edilemez.

Delist Olma Kriterleri

Binance, kripto para birimlerinin delist edilmesi için aşağıdaki kriterleri kullanır:

- Kripto para biriminin yeterli işlem hacmi olmaması
- Kripto para biriminin yeterli geliştirme desteği olmaması
- Kripto para biriminin Binance platformu için uygun olmaması
- Kripto para biriminin kullanımının Binance için riskli olması

Delist Olma Süreci

Binance, delist edilecek kripto para birimlerini açıkça belirtir. Delist edilecek kripto para birimleri, Binance üzerinden alınıp satılamaz ve ticaret edilemez. Kullanıcılar, delist edilecek kripto para birimlerini Binance üzerinden çıkarmalı ve başka bir kripto para borsasına aktarabilirler.

Delist Olmuş Coinler

Binance, geçmişte birçok kripto para birimini delist etmiştir. Örneğin, Binance, Bytecoin (BCN), ChatCoin (CHAT), Iconomi (ICN), Triggers (TRIG) ve Viacoin (VIA) gibi kripto para birimlerini delist etmiştir.

Litecoin

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
18
0
0
Binance Delist Olacak Coinlerin Listesi Binance, kripto para birimi piyasasında önde gelen ve en büyük borsalardan biridir. Binance, kullanıcılarının kripto para birimlerini güvenli bir şekilde saklamalarına ve alım satım yapmalarına olanak tanır. Binance, kullanıcılarına kripto para birimleri arasında alım satım yapma ve çeşitli özellikler sunma imkanı sağlar. Ancak, Binance, belirli koşulları yerine getirmeyen kripto para birimlerini delist etmeyi de tercih ediyor. Bu, kripto para birimlerinin Binance üzerinden alım satımının engellenmesi anlamına geliyor. Binance, delist etmeyi tercih ettiği kripto para birimleri için delist olan coinlerin listesini açıkladı. Bu listede, Binance üzerinde delist olacak kripto para birimleri bulunmaktadır.

Binance Delist Olacak Coinler

1. CloakCoin (CLOAK)

2. SALT (SALT)

3. Substratum (SUB)

4. Modum (MOD)

5. Iconomi (ICN)

6. Bitcoin Gold (BTG)

7. Bytecoin (BCN)

8. IOST (IOST)

9. Zilliqa (ZIL)

10. Gifto (GTO)

11. Aeternity (AE)