Bitcoin, Ripple ve Ethereum: Haftaya Beklenen Bunlar!

kunteper

Member
Kripto para analisti Sahana Vibhute, bilinmeyen piyasa hareketlerinin ortasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) grafiklerini inceliyor ve beklenen düzeyleri belirliyor. Sahana Vibhute’nin tahlillerini okuyucularımız için hazırladık.

Bitcoin (BTC) tahlili

Daha evvel belirttiğim üzere, fiyat meyyit kedi sıçrama modelini takip ettiğinden Bitcoin fiyatı bir daha daha düşük takviyeye hakikat akmaya devam edebilir. Dump, LUNA fiyat rallisi tarafınca körükleniyor üzere görünüyor ve bu niçinle piyasa şartları yerleştiğinde, BTC fiyatı 28.000 dolara yakın alt takviyeye çarparak toparlanabilir.


tıpkı vakitte, azalan bir trend mümkünlüğünü hafifçeletmek için BTC fiyatı, gelecek haftanın trade’inin başlangıcına kadar konsolide olabilir, lakin yavaşça azalan bir trendi koruyabilir. Şu anda, direnç 31.000 dolar civarında, takviye ise 27.000 dolar civarında ve bu niçinle fiyat, pivot düzeylerinin kırıldığı istikamette akabilir.

Ethereum (ETH) tahlili

Ethereum fiyatı 2.000 doların üstündeki düzeyleri geri kazanırken, BTC fiyatı rahatça 30.000 doların üzerinde kaldı. Kriptokoin.com haberlerinden de takip ettiğiniz üzere 1.800 doların altındaki düzeylere ulaştıktan daha sonra fiyat, bir süre konsolide olduğu 1.900 doların üstündeki durumunu süratle geri aldı.


birebir vakitte, son 2.100 doların üstündeki sıçramadan daha sonra bile, fiyat, 1.973 ile 1.928 dolar içindeki pivot bölgelerin çabucak üzerinde konsolide olmaya devam ediyor. Bu niçinle, ETH fiyatı 1.973 dolara ulaşmadan evvel dönerse, bir süre pivot bölgelerde gezindikten daha sonra kıymetli bir yükseliş gerçekleşebilir ve 1.800 dolara kadar düşebilir.

Ripple (XRP) tahlili

Ripple (XRP) fiyatı, kripto alanındaki son türbülansın ortasında ağır bir biçimde boşaldı ve 0,34 doların altına düştü. birebir vakitte, fiyat 0,42 dolardan gerekli düzeylere ulaştı ve 0,45 dolara hakikat kıymetli bir yükseliş eğilimini sürdürdü, fakat süratle evvelki düzeylere geri döndü.


birebir vakitte, XRP fiyatı 0,42 dolardan ağır bir biçimde düşmeye başladı ve şu anda 0,4 dolar konumunu da kaybetmenin eşiğinde. XRP fiyatı şu anda sırasıyla 0,42 ve 0,39 dolarda direnç ve takviye içinde gidip geliyor ve her iki tarafta de bir fiyat hareketi ilgili trendleri ateşleyebilir.


Yatırım Tavsiyesi Değildir.
 
Üst