Bu Altcoin Microsoft ile İştirak Kurdu: Fiyatı Patladı!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Polkadot (DOT) ekosisteminden bir altcoin projesi Microsoft ile iştirakini duyurdu. Geçtiğimiz saatlerde yapılan duyurunun akabinde ilgili ekosistemin kripto para üniteleri yükselişe geçti.

AstridDAO, Microsoft for Startups programına katılıyor

Astar’a dayalı ve Polkadot ekosistemine hizmet eden, merkezi olmayan epey taraflı bir stablecoin projesi olan AstridDAO, Microsoft ile bir işbirliği yaptığını ve stablecoin BAI’nin benimsenmesini hızlandırmak için Microsoft for Startups programına katıldığını duyurdu. Microsoft’un takviyesiyle AstridDAO, eser sunma mühletini hızlandıracak ve piyasaya tesirini en üst seviyeye çıkaracak. Microsoft ayrıyeten Github Enterprise, Microsoft Teams ve Azure kredileri aracılığıyla 350.000 dolara varan yararlar da sunacak.

We are excited to announce @AstridDAO has partnered with @Microsoft
🤝


This partnership is an incredible development for the entire Astar ecosystem. A huge congratulations to the AstridDAO team!
🎉


Learn more about this partnership and what it means
🔗
https://t.co/m3aMLubGyH

— Astar Network – Innovation Hub on Polkadot (@AstarNetwork) May 24, 2022Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere AstridDAO, Microsoft for Startups programına katıldığını duyurdu. Bu paydaşlık, bir şirket kurmanın önündeki klâsik manileri ortadan kaldırıyor. Artık, Microsoft’un takviyesiyle, AstridDAO resmi olarak tarihteki en yenilikçi teknoloji odaklı şirketlerden biri tarafınca destekleniyor.

Altcoin fiyatı duyurudan daha sonra kısa müddette yükselişe geçti

Piyasa pahasına nazaran en büyük 231.kripto para ünitesi olan Astar (ASTR), Microsoft duyurusunun akabinde %30’dan fazla yükseldi. Yazım sırasında, yavaşça bir düzeltmeyle 0.06156 dolardan süreç görüyor.


AstridDAO Hakkında

AstridDAO, Astar ve Polkadot ekosistemi üzerine inşa edilmiş, merkezi olmayan bir para piyasası protokolü ve fazlacalu teminatlı stablecoin olup, kullanıcıların %0 faiz ve en az teminat oranıyla risk varlıklarına karşı USD’ye sabitlenmiş bir stablecoin olan BAI ödünç almalarına imkan tanır. Bu düzenek, kullanıcıların ASTR, BTC, ETH ve DOT dahil olmak üzere satmadan kullanmalarını sağlar.


Astar Network ise biroldukca açıdan Polkadot’taki en âlâ Parachain olarak kabul edilir. Ocak 2022’de Parachain müzayedesini kazandığından beri Astar Network, TVL ve transfer edilen Ethereum varlıklarının birçoklarında Polkadot ekosistemindeki en düzgün parachain oldu. Ayrıyeten, WASM ve EVM üzere birden çok sanal makine (VM) kullanan dApp’leri dayanaklar ve Web3 geliştiricilerinin inançlı, ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir ağ inşa etmeleri için Build2Earn ve Astar Launchpad Programı aracılığıyla teknoloji tahlillerini ve finansal teşvikleri sunar.
 
Üst