Bu Hafta Gözler O 5 Altcoin’de: İşte Neler Olacağı!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Kripto para piyasaları düşüş trendini sürdürüyor ve yatırımcılar kar elde edebilecekleri altcoin projelerini araştırıyor. Bu niçinle bölümdeki gelişmelerden haberdar olmak epey kıymetlidir. Kriptokoin.com olarak, okurlarımızı bilgilendirmek için bu haftanın en kıymetli kripto para olaylarından kimilerini derledik. Bu yaklaşan etkinlikler içinde stratejik iştirakler, teklif oylaması, güncellemeler vb. yer alıyor. Bu hafta gözler listemizdeki 5 altcoin projesinde olacak. Terra (LUNA) yaklaşan genesis lansmanı ve Kava 10 güncellemesi bu haftanın en değerli etkinliklerinden kimileri.

İşte bu hafta odaklanılması gereken 5 altcoin projesi:
Kava 10 Ana Ağ Lansmanı


Başlangıçta 10 Mayıs 2022 için planlanan Kava 10 ana ağ yükseltmesi nihayet yaklaştı. Raporlara göre erteleme, meselesiz bir lansman için gereğince hazırlanmak hedefiyle yapıldı. Merakla beklenen ana ağ lansmanı artık 25 Mayıs 2022’de gerçekleşecek. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi Kava Network Twitter sayfasında bulabilirsiniz. Kava, suratı ve bir arada çalışabilirliği ile bilinen bir katman-1 blok zinciridir.

📣
Kava 10 Update
📣


The Kava 10 upgrade is now scheduled for May 25th. The reschedule is out of an abundance of caution to ensure a smooth launch.

The recommendation is to vote “No” on Prop #80 for May 10th launch. Thanks #Kava squad! pic.twitter.com/lMmvmJN45Y

— Kava Network (@kava_platform) May 7, 2022Rigel Protokolü Auto-Period Launch

DeFi platformu olan Rigel Protocol, yaklaşmakta olan Auto-period özelliğinin detaylarını duyurdu. Özellik 24 Mayıs 2022’de piyasaya sürülecek. Ayrıyeten duyuruya nazaran Auto-Period Launc özelliği, DeFi alanına yatırım yapmayı otomatikleştirmeye yardımcı olacak. birebir vakitte, kullanıcılar otomatik DeFi süreçlerini meselesiz bir biçimde gerçekleştirebilecekler. Sadece istenen piyasa şartlarını evvelde yapılandırmaları gerekiyor. Bu şartlar sağlandığında, al-sat otomatik olarak gerçekleştirilecek. Otomatik Periyot Özelliği ile kullanıcılar şunları yapabilecek;

  • Otomatik süreçler
  • Eser Staking ve
  • Piyasa oluşturma
🎉
🎉
Automating your defi trading/investing has never been easier.
⏳
The Auto-Period Feature Launches : 24th May,2022.
🦄
Details : https://t.co/k4jj7EHVvz
🕵️‍♂️
#DeFiProject #BSC #DEX #Polygon #Terra
/1 pic.twitter.com/7O6w0ZpsKF

— Rigel Protocol (@rigelprotocol) May 15, 2022Daha evvel belirtildiğı üzere, lansman 24 Mayıs 2022’de gerçekleşecek. Pancakeswap, Quickswap ve Uniswap üzere DEX platformları tarafınca desteklenecek. Ayrıyeten desteklenen zincirler içinde Binance Smart Chain (BSC) ve Polygon (MATIC) zinciri bulunuyor.

Terra Önerisi 1623 Yönetişim Oylaması

Tüm Terra (LUNA) ekosistemi yaklaşık iki hafta evvel çöktü. Terra ekosistemini güçlendirmeye yönelik atılımlara karşın hala genel olarak kırmızı bölgede yer alıyor. UST algoritmik stabilcoin şu anda ABD doları ile sabit tutmak yerine 0,06 dolardan süreç görüyor. LUNA ise kriz sırasında toplam bedelinin yakalşık yüzde 99,9’unu kaybetti. Durumu kurtarmak için Terra ekosistemi 1623 teklifiyle geldi. Teklif, Terra zincirini iki (2) farklı zincire dönüştürecek.

1/ Terra governance prop #1623 to rename the existing network Terra Classic, LUNA Classic ($LUNC), and rebirth a new Terra blockchain & LUNA ($LUNA) is now live.

Vote here: https://t.co/ZlGxNCUTMa https://t.co/plj0guJwao

— Do Kwon
🌕
(@stablekwon) May 18, 2022Ayrıyeten, teklifi geçirmek için oylama şu anda devam ediyor ve 25 Mayıs 2022’de sona erecek. Bu niçinle, ilgilenen topluluk üyeleri burada teklif lehinde yahut aleyhinde oy kullanabilir. Başarılı olursa, teklifin Genesis belgesi 27 Mayıs 2022’de oluşturulacak. Birebir gün ağın resmi lansmanı da yakından takip edilecek.


Bu altcoin artık BitMart borsasında süreç görüyor
Bitmat, Realms of Ethernity (RETH) için takviye ekleyecek


Realms of Ethernity (RETH) altcoin projesi artık BitMart borsasında süreç görüyor. Yakın vakitte yapılan bir duyuruda BitMart, artık kendi borsasında RETH token alım satımının desteklendiğini deklare etti. Ayrıyeten, para yatırma özelliğinin lansmanı 21 Mayıs 2022’de gerçekleşti. İlgilenen yatırımcılar, artık altcoin ile süreç yapabilirler. Bu özelliği, 24 Mayıs 2022’de para çekme özelliğinin tanıtımı izleyece. Ayrıyeten desteklenen süreç çifti RETH/USDT süreç çiftidir. Realms of Ethernity, oyna kazan (P2E) bir MMORPG oyunudur. Ayrıyeten artık Uniswap’ta da mevcut.

🔔
BitMart will list @realmsofeth RETH on our digital assets platform on May 23, 2022. The following trading pair will be available: RETH/USDT

💎
Deposit feature: 5/21/2022 10AM (EDT)
💎
Trade feature: 5/23/2022 10AM (EDT)

👉
See details: https://t.co/aGExai8MPe pic.twitter.com/G5hhM3NZ11

— BitMart.Exchange (@BitMartExchange) May 20, 2022Listedeki son altcoin UFO Gaming’in Staking Dapp Lansmanı

Merkeziyetsiz toplumsal oyun platformu UFO Gaming, dapp staking’i yakında başlatacak. Lansmanın bir modülü olarak, dapp staking için para yatırma özelliği de 25 Mayıs 2022’de başlayacak. Lansman bununla birlikte The Dark Metaverse’in lansmanını da anltacak. Ayrıyeten lansman yardımıyla UFO oyuncuları ve kullanıcıları ikili ödül kazanma bahtına sahip olacaklar.

🎉
UFO Gaming Fortnightly #9

We are incredibly excited to announce an official release date for the staking dapp.

On the 25th of May, the staking dapp will be open for deposit.

This also means that
⚫
The Dark Metaverse
⚫
will open on 25-May-2022https://t.co/ZOXIOH3vb2 pic.twitter.com/Yj3GV9f4f0

— UFO Gaming (@TheUFOtoken) May 13, 2022
 
Üst