Datalar Geldi: Zenginler Bu Altcoin’leri Tercih Ediyor!

kunteper

Member
Bitcoin ve altcoin piyasası 2022’nin başından bu yana paha kaybederken bir finans platformundan en epey tercih edilen altcoin’lere yönelik bir liste geldi. Kriptokoin.com olarak bilgileri aktarıyoruz…

Varlıklı kripto para yatırımcılarının odağında bu altcoin projeleri var

Crypto.com, 2022’nin sonuna kadar 1 milyar insanın varlık sınıfına yatırım yapacağını varsayım ediyor. birebir vakitte, uzmanlara bakılırsa, enflasyon kriptonun benimsenmesine yol açan en büyük itici güçlerden biri olabilir. Bilhassa ultra yüksek net bedele sahip bireylerin kriptoya yöneldiği belirli oluyor. Hatta, bir TIGER 21 raporu, üyelerin kripto yatırımlarını ikiye katladığını vurguladı.


Ayrıyeten altına altcoin’lerin de faal olarak değerlendirildiğini de ortaya koydu. En âlâ yatırım araçları içinde Ethereum (yüzde 34), Bitcoin (yüzde 33), kripto fonları (yüzde 23), başka alternatifler (yüzde 15) ve Dogecoin (yüzde 2) yer alıyor. TIGER 21’in Lideri ve Kurucusu Michael Sonnenfeldt, “ultra zenginlerin enflasyon konusunda telaşlı olduğunu ve 2022’de varlıkları korumak istediğine” dikkat çekti. Bu bağlamda, kripto analisti Lark Davis kısa müddet evvel ultra zenginlerin, bedellerini düşürmeden 10 milyon dolarlık Bitcoin yahut Ethereum satın alabileceklerini deklare etti. Davis, “10 milyon dolarlık Bitcoin satıyorsunuz, kimse fark etmiyor bile,” sözlerini kullandı.

Ayrıyeten, DOGE’ye yapılan yatırımın enteresan olduğunu ve muhtemelen “Elon Musk’tan ilham aldığını” düşünüyor. Lakin fonlar kelam konusu olduğunda Davis, bu şahısların kripto fonlarına maruz kalarak başlangıç alanına da bahse girdiklerini deklare etti. Yatırımla ilgili olarak, KeenCrypto LLC’nin Yönetici Ortağı olan TIGER 21 Üyesi Andy Sack şunları kaydetti:

Hem Bitcoin tıpkı vakitte Ethereum konusunda epey optimistim. Benim şahsi değerlendirmem, rüzgarın Ethereum lehine değiştiği tarafında. İki isim vermek gerekirse Ethereum alternatiflerini de seviyorum: Solana ve Avalanche.


Yatırım Tavsiyesi Değildir.
 
Üst