Efsane Analist, O 3 Altcoin’de Boğa Koşusu Bekliyor!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Yaygın olarak takip edilen bir kripto para ünitesi stratejisti Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle platformu Chainlink (LINK) ve metaverse projesi Decentraland (MANA) dahil olmak üzere üç altcoin için ralli beklentisinde olduğunu aktarıyor. İşte detaylar…

Michael van de Poppe, tanınan altcoin projeleri için yükseliş bekliyor

Ünlü analist Van de Poppe, 604.200 Twitter takipçisine Chainlink’in tüm vakit içinderın en yüksek düzeyi olan 53 dolardan bedelinin yüzde 86’sını kaybettikten daha sonra potansiyel olarak bir sıçrama için hazırlandığını söylemiş oldu. “LINK, 2021’deki tüm vakit içinderın en yüksek düzeyinden bu yana hala büyük bir düzeltme yaşıyor,” diyen analist, üst taraflı bir kırılmanın da gözlemleneceğini öne sürüyor. Yükseliş için 7.5 doların kırılması gerektiğini tabir eden analiste göre, bu düzeyin kırılması durumunda sırasıyla 9 ve 10 dolar görülebilir.


Michael van de Poppe’un tahlilini gerçekleştirdiği bir öteki altcoin, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere tanınan metaverse Decentraland’in tokenı MANA oldu. Van de Poppe, bu altcoin’in bir çıkış rallisini tetiklemek için birinci direncini 1.12 dolardan kırması gerektiğini söylüyor. Analist “1.12 dolar civarında düşük vakit dilimi direnciyle karşı karşıya. Bu bozulursa ve şayet trendi aksi çevirirsek (senaryonun da gösterdiği gibi), 1,40 dolara yanlışsız uzun bir tetikleyici aktifleştirilir,” tabirlerini kullanıyor. Analist, Decentraland’de dayanak için 0.99 ve 1.04 dolara işaret ediyor.


RUNE için beklentiler ne istikamette?

Yatırımcının radarındaki son kripto para ünitesi, farklı Blockchain’ler içinde varlıkların inançlı ve ucuz transferini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir Blockchain platformu olan THORChain (RUNE) oldu. Van de Poppe’a bakılırsa, RUNE’un 3.28 dolara yükselme talihine sahip olması için 2.90 dolarlık takviyenin üzerinde kalması gerekiyor. Analist, aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

RUNE, her şey üzere burada da biraz ivme gösteriyor. BTC paritesi düşüyor ve düşüşün biraz daha süreceğini düşünüyorum (Hakimiyet artıyor). Lakin USD alım satımı yapılabilir. Daha fazla düşüşü önlemek için 2.90 dolar civarında tutunduğunu görmek isterim.
 
Üst