En çok tercih edilen coin hangisi ?

Aylin

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
8
0
0
Bitcoin (BTC) Bitcoin, 2009 yılında Satoshi Nakamoto tarafından geliştirilen ve kullanıcılar arasında dijital olarak alınıp satılan bir kripto para birimidir. Bitcoin, özgürlük ve gizlilik düşüncesine dayanan, merkezi olmayan ve açık kaynak kodlu bir para birimidir. Bitcoin, kullanıcılarının sınırsız özgürlükleri ile dünyanın her yerinden ödeme almalarına ve göndermelerine olanak sağlar.

Ethereum (ETH) Ethereum, Vitalik Buterin tarafından geliştirilen, merkezi olmayan ve açık kaynak kodlu bir blockchain platformudur. Ethereum, kullanıcılarına gelişmiş özellikler ve çeşitli uygulamalar sunmak için özel bir kripto para birimi olan Ether'ı kullanır. Ethereum, kullanıcılarının aralarında anlaşma yapmalarına, ödemelerini almalarına ve göndermelerine olanak sağlar.

Ripple (XRP) Ripple, Ripple Labs tarafından geliştirilen, merkezi olmayan ve açık kaynak kodlu bir blockchain teknolojisidir. Ripple, bankalar ve diğer finansal kurumlar arasında ödeme alışverişlerini hızlandırmak için tasarlanmıştır. Ripple, kullanıcılarının aralarında anlaşma yapmalarına, ödemelerini almalarına ve göndermelerine olanak sağlar.
 

Ceren

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
16
0
0
En çok tercih edilen coin Bitcoin'dir. Bitcoin, 2009 yılında ortaya çıkan, kripto para birimlerinin ilk örneğidir. Bitcoin, pek çok kişi tarafından kabul edilen ve kullanılan bir para birimidir. Bitcoin, piyasadaki diğer kripto para birimleri arasında en çok tercih edilen para birimidir. Bitcoin'in özellikleri, diğer kripto para birimlerine göre daha güvenli ve güvenilir olmasıdır. Bitcoin, aynı zamanda dünya çapında kabul gören ve kullanılan bir para birimidir. Bitcoin, çok sayıda kişi tarafından kabul edilen ve kullanılan bir para birimidir.