Ethereum Balinaları, SHIB’i Elden Çıkarıyor! niçini Nedir?

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Ethereum (ETH) balinaları her vakit en yeterli Shiba Inu (SHIB) destekçileri içinde olmuştur. Balinalar, SHIB varlıklarını toplu olarak 1 milyar doların üzerine çıkarmışlardı. Temel olarak, bu birinci 100 ETH cüzdanı Shiba Inu’da yükselişte, fakat bunun değişmek üzere olduğu görülüyor. Son vakit içinderda, bu balinaların varlıklarının 1 milyar doların altına düştüğü açıklandı. Görünüşe bakılırsa bu eğilimdevam edecek üzere görünüyor. Kriptokoin.com olarak, bilgileri aktarıyoruz.

SHiB, FTX Token ile girdiği yarışta geride kaldı

İki hafta evvel, en güzel Ethereum balinalarının Shiba Inu token’larının bir müddetdir azaldığı bildirildi. Aylar daha sonra birinci sefer pahanın 1 milyar doların altına düşmesiyle kritik bir noktaya ulaşmıştı. Bu, balinaların göğüs coin SHIB ile ilgili ne yaptıklarına ve niye görünüşte varlıklarını azalttıklarına dair soru işaretleri oluşturdu. Bunu takip eden haftalar, bu hissin nitekim gerçek olduğunu ve bu büyük cüzdanların SHIB varlıklarının aslında düşüşte olduğunu kanıtlamıştı. Şuan SHIB token’lar artık en düzgün 10 Ethereum balinasının tüm token varlıklarının yalnızca yüzde 10.75’ini oluşturuyor. Bu, SHIB’in token varlıklarının yüzde 15.23’ünü oluşturduğu Mayıs ayı başlarında bildirilenlerden neredeyse yüzde 5 oranında düştüğü manasına geliyor.


Bu sayı dolar bazında daha da iç karartıcı. İki hafta evvel, balina varlıkları 875.8 milyon dolar civarında bir eğilim gösteriyordu. Bugün, bu sayı 543.7 milyon dolara düştü. Bunun gösterdiği şey ise, Mayıs ayının başından bugüne kadar, Ethereum balina varlıklarının neredeyse yüzde 50 oranında azaldığıdır. SHIB ayrıyeten en güzel 100 ETH balinası içinde dolar pahasına nazaran en büyük token durumu olarak pozisyonunu kaybetti. Bu başlık artık ETH en yeterli cüzdanları içinde hakimiyet için göğüs coin’le yarışan FTX Token’a ilişkin.

Shiba Inu Yatırımcıları Bir Darbe Aldı

Artık, piyasa düşüşü birinci başladığında, Shiba Inu üzere kripto para üniteleri kimi kayıplar yaşasa bile, çok uygun bir biçimde ayakta kalmışlardı. birebir vakitte, yakında daha geniş bir marjla azalmaya başlayacakları için bunun epeyce uzun sürmeyeceği kanıtlanacaktır. 2022’nin birinci çeyreğinde, SHIB sahiplerinin çoğunluğu kendilerini kârda kaldığını görmüştü. İkinci çeyrek sona ererken, göğüs coin yatırımcılarının birçoklarının artık kayıplarla uğraştığı görülüyor.


IntoTheBlock’tan elde edilen bilgiler, tüm Shiba Inu yatırımcılarının yalnızca yüzde 24’ünün şu anda kar ettiğini göstermektedir. Daha büyük yatırımcı kümesi, yaklaşık yüzde 73’ü, ise ziyan etmiş durumda. KAr edenlerin birçok, Shiba Inu’yu bir yıl yahut daha uzun mühlet elinde tutanlardır ve daha kısa vadeli yatırımcılar ise kayıpların çoğunluğunu oluşturmaktadır.
 
Üst