Grayscale CEO’su Short Bitcoin ETF’inin niye Kıymetli Olduğunu deklare etti

Shib

New member
Grayscale CEO’su Short Bitcoin ETF’inin niye Kıymetli Olduğunu deklare etti Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein’e nazaran, Short Bitcoin ETF’inin onaylanması kıymetli.

Yakın tarihindeki bir Tweet dizisinde Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, ABD’deki birinci Short Bitcoin borsa yatırım fonunun (ETF) piyasaya sürülmesinin kripto para ünitesi sanayisi için olumlu bir işaret olabileceğini sav etti. CEO, ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) tarafınca yeni bir Bitcoin kontaklı eserin onaylanmasının, şiddetli düzenleyicinin en büyük kripto para ünitesiyle giderek daha uygun hale geldiğine işaret ettiğine inanıyor.

Daha evvel bildirildiği üzere ProShares Short Bitcoin Strategy (BITI), Salı günü New York Menkul Değerler Borsası’nda (NYSE) süreç görmeye başladı.

Dönüm Noktası Olarak Görülüyor

ProShares’in Ekim ayındaki Bitcoin vadeli ETF’i, 2021 boğa koşusunun ikinci kademesini bir daha ateşleyen kripto için bir dönüm noktası olarak görülüyordu.

bir daha de düzenleyici, spot tabanlı bir Bitcoin ETF’yi onaylamaya yönelik her teşebbüsü şimdiye kadar reddetti. Grayscale şu anda SEC’i ikna etmek için gayret ediyor.
 
Üst