Haftalık Bitcoin ve Cardano Kestirimi: Bu Düzeyler Ufukta!

kunteper

Member
Cardano (ADA) fiyatı 0,20 dolara gerçek devasa bir düşüşe hazırlanıyor olabilir. Bitcoin (BTC) trendinin ise hangi tarafa gideceği yatırımcılar tarafınca merak konusu. Teknik göstergeler daha fazla üst taraflı potansiyele işaret ediyor, lakin tuzaklar 31.700 dolara kadar ortaya çıkabilir. Kriptokoin.com olarak, Cardano ve Bitcoin için yapılan fiyat tahlillerini, beklenen düzeyleri, ve analist görüşlerini aktarıyoruz.

Cardano grafiğindeki teknik datalar düşüş gösteriyor

Cardano fiyatı, son kapitülasyon düşüklüğüne hazırlanıyor olabilir. Teknik datalar, 0,20 dolara kadar derinleşen bir düşüş gösteriyor. Düşen dalga, mevcut 0,55 dolarlık fiyattan potansiyel olarak üste gerçek yüzde 20 bedelinde bir karşı trend alanına işaret ettiğinden, yatırımcılar epey dikkatli olmalıdır. bir daha de, piyasadaki scalper’lar (küçük fiyat değişikliklerinden kar elde etmeye yönelik al-sat yapmak), grafiği düzgün okumalalılar, zira düşüşün eğimi, genişleyen ve bitmemiş bir dalga 3 ortasındaki mevcut fiyatı gösteriyor. Cardano fiyatı, Pazartesi sabahı en düşük düzeyleri süpürebilir yahut daha fazla yükseliş trendi oluşmadan evvel geçen haftanın en düşük düzeyi olan 0,44 dolar düzeylerinde kesilebilir.


bir daha de, yatırımcılar risklerini inançlı bir biçimde yönetirken potansiyel mükafatı en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemelidir. Short duruma girmedilk evvel, yatırımcılar son 4. ayağın 0,65 dolar bölgesinde görülmesini beklemeyi düşünmelidir. nazaranceli Güç Endeksinin bâtın düşüş sinyalleri gösterdiğini ve bu durumun önümüzdeki günlerde ek düşüşler fikrini daha da güçlendirdiğini belirtmekte yarar var. Düşüş trendi için geçersizlik, 0,87 dolarda bir kırılmadır. Bu düzeye dokunulursa, düşüş trendi geçersiz olur ve boğalar ondan sonrasında 1,20 doları hedefleyebilir ve bu da mevcut Cardano fiyatından yüzde 100’lük bir artışa niye olabilir.

Bitcoin için bu düzeylere dikkat

Bitcoin fiyatı, umut verici fiyat hareketleri gösteriyor. Mevcut BTC fiyatına bakan gün içi yatırımcılar, muhtemelen mevcut fiyatı biraz fazla satış olarak okuyor ve seviyeyi 43.000 düzeyine çekmek istiyorlar. Boğalar, Bitcoin fiyatının geçen hafta görülen 26.750 düşük düzeyden bu yana birinci dürtüsel dalgasını kurduğu için bu kısa vadeli yükseliş fikrini destekliyor.


Bitcoin fiyatı, 28.855’teki geri çekilmeye yönelik Fibonacci göstergesi, dürtünün ortaya çıkmaya devam etmesi durumunda boğaların hedeflemesi için 33.000 dolar ve potansiyel olarak 36.000 dolarlık bir gaye önermektedir. 31.700 doların üstündeki bir kapanış, düz genişleyen bir boğa tuzağı potansiyelini geçersiz kılabilir ve ortaya çıkan bir C dalgası rallisine daha fazla inanç verebilir. Yükseliş düşüş eğiliminin geçersiz kılınması, şu anda 26.750 doların altındaki kırılmadır. Ayılar bu seviyeyi kırabilirse, bir daha sonraki amaç 24.500 dolar olacak ve mevcut Bitcoin fiyatından yüzde 18’lik bir düşüşle sonuçlanacaktır.


Yatırım Tavsiyesi Değildir.
 
Üst