“İnsan yüzü ne olacak?”, 8 Mart Çarşamba Saloncino de La Pergola’da

semaver

New member
Sosyal medyanın ve yeni dijital araçların ortaya çıkışının standardize etmek ve yinelenen kanonlara uygun hale getirmek istediği benzersiz ve tekrarlanamaz insan yüzü ne olacak?

etkinliğin teması bu 8 Mart Çarşamba adresinde gerçekleşir Saloncino “Paolo PoliTeatro della Pergola’nın Floransa’da, ekonomik ve sosyal refahın motoru olarak kadın ve erkek eşitliği üzerine bahis oynamak isteyen Bölge projesi La Toscana delle donne tarafından desteklenmektedir.

m olayıçarşamba 8 Unicoop Firenze tarafından desteklenen, insan yüzünün biricikliğini korumanın ne kadar önemli olduğu konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan Nuovi Occhi per i Media’nın bilimsel-kültürel projesi “Volto Manifesto”ya dayanmaktadır.

Yansımaya ve özgünlüğün güzelliğine adanmış bir öğleden sonra 16.30’da Toskana Bölgesi kabine başkanı Cristina Manetti tarafından sunulacak ve takdim edilecektir.

Ardından, Toskana Bölgesi Başkanı Eugenio Giani, Unicoop’un başındaki kadın olan Denetim Kurulu Başkanı Daniela Mori’ye bölgede işbirliğine bağlılığından dolayı “Kadının Pegasusu” ödülünü verecek. Ardından Lorella Zanardo ve Cesare Cantù tarafından geliştirilen bir çalışma ve farkındalık yaratma sürecine dayanan ve Floransalı aktris Daniela Morozzi’yi sahnede gören şov.

Etkinlik öncesinde, 15:30, bekleniyor basın brifingleri Başkan Eugenio Giani, Kabine Başkanı Cristina Manetti, Unicoop Başkanı Daniela Mori, Lorella Zanardo, Cesare Cantù, Unicoop Dış İlişkiler Başkanı Claudio Vanni ve oyuncu Daniela Morozzi katıldı.
 
Üst