Kesimin birinci ‘Effie Ödül’ü

semaver

New member
Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran, 3,6 milyonu aşan kullanıcısıyla Türkiye’nin en büyük kriptopara alım satım platformu BtcTurk, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. iş birliğiyle bu yıl 13’üncüsünü düzenlediği Effie Türkiye’de ödül kazandı.

Happy People Project imzalı, birinci televizyon reklam sineması ‘BtcTurk ile Kolay kolay Bitcoin Al Sat’ ile Bankacılık ve Finans kategorisinde bronz mükafata layık görülen BtcTurk, kriptopara dalında de birinci Effie Ödülü’nün sahibi oldu.


BtcTurk Pazarlama Yöneticisi Eda Özbek Effie Türkiye 2021’de mükafata layık görülmekten büyük memnunluk duyduklarını söz ederek; “BtcTurk olarak, pazarlama ve irtibat çalışmalarımızı Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran marka olmanın sorumluluğu ile sürdürüyoruz. Bu doğrultuda kullanıcıların hem Bitcoin süreçlerini çarçabuk ve itimatla yapabilmesine odaklanıyor tıpkı vakitte onları Bitcoin ve kriptoparalar ile ilgili en yanlışsız bilgiye ulaştırmayı hedefliyoruz. Reklam sinemamızın aldığı bu ödül ile ayrıyeten dalımız ismine da bir prensip imza atmış olduk. Bu da bizim için başka bir gurur kaynağı…” dedi.

Hibya Haber Ajansı

KESİNLİKLE Yatırım Tavsiyesi İçermez
 
Üst