Kripto paraya itimat artıyor

semaver

New member
Büsbütün Türk yazılımcılar tarafınca geliştirilmiş olan ABStocks, başlattığı PCI DSS üzere milletlerarası güvenlik sertifikasyonları standartı ve gerisinde duran kuvvetli holding yapısı ile kripto varlık alım satım platformu piyasasına itimat aşılamaya geliyor. Daha evvel yapılan basın açıklamalarında açıklandıği üzere 31 Mayıs 2021 tarihinde hayata geçmesi planlanan ABStocks Kripto Varlık Alım Satım Platformu ve ABGCoin kripto varlık açılışı, kripto varlıklarının daha muteber hale getirilmesi ismine devletin koymuş olduğu yeni yasal düzenlemelerden ötürü 28 Haziran 2021 tarihine ertelendi.

Son kullanıcılardan almış olduğu geri bildirimler ile daima kendini yenileyen bir dizayna sahip ABStocks, web kullanması haricinde iOS ve Android mobil işletim sistemi versiyonlarıyla da yeni lansman tarihinden itibaren uygulama marketlerdeki yerini alacak.

Temel olarak “güvenli ve kullanıcı dostu” mottosuyla yoluna devam eden ABStocks, yakın bir müddetç içerisinde AB Küme Holding’in de gücünü kullanarak birinci amaçta Avrupa ve daha sonrasında Amerika’ya açılmayı planlıyor.

8 Yeni yatırım daha duyuracak

ABStocks’un yatırımcısı AB Küme Holding, 28 Haziran 2021 tarihinde planlanan ABStocks Kripto Varlık Alım Satım Platformu’nun açılışının çabucak ardından 2-3 Temmuz 2021 tarihlerinde daha önce deklare ettiğı 1 milyar liralık yatırımlı konut projeleri Madnasa Türkbükü ve Madnasa Zirve’nin de ortasında bulunduğu toplam 8 yeni büyük inşaat projesinin de lansmanını gerçekleştirecek. Bodrum’da yapılacak olan bu aktifliğe dünyanın biroldukca ülkesinden davetliler katılacak.

Hibya Haber Ajansı

KESİNLİKLE Yatırım Tavsiyesi İçermez
 
Üst