Luna Destekçisi Three Arrows Capital Kurucu Ortağı UST Krizi Hakkında Konuştu

Shib

New member
Luna Destekçisi Three Arrows Capital Kurucu Ortağı UST Krizi Hakkında Konuştu Three Arrows Capital kurucu ortağı Su Zhu, Terra krizi hakkında konuştu.

Three Arrows Capital kurucu ortağı Su Zhu, UST almaya teşvik ettiği takipçilerinden özür diledi. Zhu ayrıyeten olayın Terra’nın “DAO Hack” anı olduğunu söylemiş oldu.

As for critics of me personally such as @NTmoney and others, I accept it all

Im sorry

In a diff life where I wasnt invested in it, I wouldve been far more likely to be cautious (as I had been on esd/dsd and ohm). Going fwd being able to separate analysis from bags is my focus

— Zhu Su
🔺
🌕
(@zhusu) May 13, 2022Kripto para topluluğu, LUNA ve UST kriziyle başa çıkmaya çalışırken bir açıklama da protokole takviyesiyle bilinen Su Zhu’dan geldi. Zhu, kimi şeylerin yanlış gittiğini ve hakkında yapılan tüm tenkitleri kabul etti. Zhu ayrıyeten takipçilerini UST kullanmaya teşvik ettiği için de özür diledi. Daha dikkatli olması gerektiğini, yardım etmek için de elinden geleni yapacağını söylemiş oldu.

“Terra’nın DAO Hack Anı”

Zhu, Terra hakkında da konuştu ve protokolün yaşadıklarını Ethereum’un “DAO Hack”ine benzetti. 2016’da Ethereum üstündeki birinci DAO denemesi 50 milyon dolarlık bir atak ile sonuçlanmıştı. Akının akabinde şu an Ethereum olarak bilinen zincir, orjinal zincirden ayrıldı. Orjinal zincir, Ethereum Classic olarak biliniyor.

Terra ağı dünden bu yana iki sefer durdurulurken; grup ağı bir daha hayata döndürmenin yollarını aramaya devam ediyor.
 
Üst