Neon İle Tanışın! Valorant’ın Yeni Casusu Neon İçin Birinci Tanıtım Görüntüsü Yayınlandı

bencede

New member
12 Eki 2020
681
0
0
Çıktığı günden bu yana tüm dünyayı kasıp kavuran rekabetçi FPS oyunu Valorant oyuna yeni eklenecek olan casus Neon için bir tanıtım görüntüsü ile karşımızda!

Riot Games’in ellerinden çıkan rekabetçi FPS oyunu Valorant tabir yerindeyse oyun dünyasına bomba üzere düştü.

2020 yılının yaz aylarında birinci sefer oyuncular ile buluşmuş olan Valorant o tarihten bu yana popülerliğinden hiç bir şey kaybetmeden gelmiş vaziyette.

Üretimin popülerliğini kaybetmesi şu biçimde dursun, arttırmasının sırlarından biri ise olağan olarak ki oyunun daima şimdiki tutulması.

Riot Games yeni gözbebeklerinden Valorant’a yeni haritalar ve casuslar başta olmak üzere bir epeyce yenilik eklemeye devam ediyor. bu biçimdece oyun asla monoton bir yapıya da bürünmemiş oluyor.

Valorant’a eklenecek olan sıradaki casus Neon da göz alıcı bir tanıtım sineması ile karşımıza çıktı.

Yeni casus Neon’un yetenekleri çabucak hemen resmi olarak tanıtılmış değil.

Lakin tanıtım görüntüsünde gördüğümüz kadarıyla casus suratına ve çevikliğine bir çok güveniyor. Güçten oluşan bir koridor yaratabilen casus buna ek olarak elektriğin gücü ile düşmanlarına da kök söktürecek üzere görünüyor.