Polkastarter Nedir? POLS Ne İşe Fayda?

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Polkastarter nedir? Polkastarter (POLS) Coin, kolay kullanım bir launchpad sağlamak üzere tasarlanan blok zincir platformudur. Bilhassa token havuzları ve açık artırmalar için sağladığı bu kolaylık, sermayenin artması ve tüm tokenlerin eş vakitli dağıtımının sağlanması için emsal Blockchain projelerinden ayrılmayı başarmış bir projedir.

Polkastarter nedir?

Projesinin maksadı, Uniswap yardımıyla AMM modelinin kullanılmak yerine likidite sermayesinin fiyatını sabitleyerek takas mutabakatını sağlar. Proje, kapalı teklif haricinde sabit ve dinamik oran takaslarını da kullanmayı amaçlamaktadır.


Aktüel datalara göre ile 1 POLS Coin fiyatı 17.74 TL. Şimdiki döviz kuru ile 1.20 dolara denk gelmektedir. POLS Coin son 24 saatte %7.36 kıymet kazanmıştır. CoinMarketCap sıralamasına bakılırsa kripto para piyasalarında 272.sırada yer almaktadır. Ayrıyeten, POLS Coin’in 24 saatlik süreç hacmi 7.695.706.144 TL’dir. Dolanımda olan arzı 88.221.432 POLS Coin iken azamî azami düzey arzı ise bilinmemektedir.

POLS Token avantajları:

  • Biroldukca merkezi olmayan ve başta niswap, 1inç üzere borsalarda protokolü bulunmaktadır.
  • Ethereum blok zinciri üzerinde süreç nazarann bir token olduğu için epeyce sayıda madenci ve ağın güvenliği yüksektir.
  • Polkadot’a taşınacak olması sebbeiyle varlıkların kolay taşınması için Moonbeam’den takviye alacaktır. Bunun sonunda POLS Token hibrit konsensüs tarafınca teminat altına alınacaktır.
  • Yeni piyasaya sürülmesine karşın fiyatında yükselmeler mevcuttur.
POLS Token Dezavantajları:

Yeni piyasaya sürüldüğü için yatırım yapılırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıyeten her kripto para üzere volatiliteye sahiptir. Çelişkili bir projeksiyona sahip olması sebebiyle riskli bir yatırım tercihidir.

Polkastarter nedir? POLS Coin’e Nasıl Sahip Olunur?

  • POLS Coin, Binance, Mandala Exchange, Hotcoin Küresel ve OKX üzere tanınan ve süreç hacmi geniş borsalarda listelenmektedir.
  • Öncelikle, üstte belirtilen POLS Coin’in listelendiği rastgele bir borsa platformuna giriniz. Akabinde fiyatsız hesap oluşturma sayfasına giriniz.
  • Sizden istenilen ayrıntıları girdikten daha sonra hesabınızı oluşturunuz.
  • Kimlik doğrulama süreci adımlarını eksiksiz bir biçimde tamamlayınız.
  • Hesap açılış ve doğrulama sürecini tamamlanmasının akabinde, borsanın para yatırma menüsünden sizin için uygun olan usul ile hesabınıza para transferi gerçekleştiriniz.
  • Son adımda ise, POLS Coin’in listelendiği borsa sekmesine giriniz. Aktüel fiyat üzerinden yahut dilediğiniz meblağı girerek kolay kolay POLS Coin sahibi olabilirsiniz.
 
Üst