“Satmadık” Diyen Fon Yöneticileri: Parayı Bu Altcoin’lere Koyduk!

kunteper

Member
Global alternatif yatırım şirketi SkyBridge Capital’in kurucusu ve yönetici ortağı olan Eski Beyaz Saray İrtibat Yöneticisi Anthony Scaramucci, Bitcoin ve altcoin piyasası hakkındaki niyetlerini paylaştı. İşte detaylar…

Scaramucci, kripto paraların merkeziyetsiz özelliğini övdü

SkyBridge Capital, hedge fonlarına, dijital varlıklara, özel sermayeye ve gayrimenkule yatırım yapan SEC kayıtlı bir yatırım danışmanı ve global alternatif yatırım yöneticisidir. 12 Mayıs’ta Scaramucci, CNBC’nin “Closing Bell: Overtime” programının sunucusu Scott Wapner ile yaptığı röportajda LUNA / UST fiyaskosunun akabinde kripto piyasası hakkında konuştu. Scaramucci, aşağıdaki sözleri kullandı:


2020 Mart’ında, Bitcoin dört ila altı bin içinde düştüğünde, 70 milyar dolar kayıp oldu ve bu yüzden artık bahsetmiş olduğumiz şeyin büyüklüğünü elde etmek için 800 milyar dolarlık bir düzeltme gerekiyor. Ancak bence bununla ilgili uygun haber açıkçası, bunun merkezi olmayan bir yapıya sahip olması, rastgele bir sistemik risk yok.


Scaramucci: BTC ve altcoin yatırımlarını satmadık

Scaramucci, LUNA “fiyaskosunun” akabinde “açıkçası bir durum satmadık,” dedi. bir daha de, çekirdek fonları Bitcoin ve Ethereum’a yaklaşık yüzde 18 oranında maruziyet sunuyor. Scaramucci, “Uzun vadeli bir bakış açısı alırsanız, kripto para piyasalarında fazlaca âlâ iş çıkarabilirsiniz. bu biçimde kayıpların olduğunda herkes kısa vadeli yatırımcı olur. Klişe ancak, kısa vadeli kayıplarım olana kadar uzun vadeli bir yatırımcıyım,” sözlerini kullandı.

Piyasalardaki paniği anlıyorum lakin insanları iki temel protokol olan Bitcoin ve Ethereum hakkında düşünmeye teşvik edeceğim. Beş yıllık bir süre boyunca yaptıklarına bir bakın ve Terra (LUNA) sistemlerinde bir kusur olduğunu kabul edin. Birfazlaca kişi buna karşı çıktı. SkyBridge bu tokenların hiç birine sahip olmadı. Biroldukça insan buna karşı çıktı ve şüphesiz, bu çöktüğünde büyük bir satış baskısı görüldü.


Scaramucci, röportajını “Yani, bu şeyin teknik olarak çok satıldığını düşünüyorum. Uzun vadede iyimseriz.. Bu benim sekizinci ayı piyasası döngüm ve genç insanları – tahminen de bu onların birinci yahut ikinci piyasa döngüleri – katliamı görmeleri ve 2020 Mart ayında olduğu üzere önlerinde olağanüstü bir fırsat olduğunu kabul etmeleri için teşvik etmek istiyorum,” diyerek sonlandırdı.


Yatırım Tavsiyesi Değildir.
 
Üst