Shiba Inu Büyük Haberi Duyurdu: Ünlü İsim SHIB Ekibinde!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Shiba Inu, Metaverse grubuna 20 yıllık deneyimiyle medya kıdemlisi olan bir grup üyesi ekliyor… Köpek bahisli proje, metaverse projesini denetleyecek gruba kıdemli bir cümbüş uzmanı ekledi. İşte detaylar…

Shiba Inu, medya kıdemlisini projeye ekledi

Shiba Inu, sanal gerçeklik proje grubuna bir medya emektarının eklendiğini duyurarak, metaverse projesini kripto para ünitesi sanayisindeki en güzellerden biri yapmaya kararlı olduğunu gösteriyor. SHIB blog gönderisine göre, cümbüş sanayisinde 20 yılı aşkın tecrübeye sahip Marcie Jastrow, SHIB: The Metaverse projesini denetleyecek gruba eklendi. Gelişme hakkında yorum yapan Jastrow şunları söylemiş oldu:


bu biçimde mükemmel bir projenin modülü olmak büyük bir onur. ShibArmy nitekim alandaki en sağlam topluluklardan biri, tüm topluluğun keşfedip konutlarını araması için mükemmel bir yer inşa etmeye yardımcı olmaktan heyecan duyuyorum.

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Jastrow’un atanmasına tweet ile reaksiyon gösterdi:
Jastrow kimdir?

Jastrow, medya ve cümbüş sanayisindeki uzmanlığı niçiniyle takım için eksiksiz bir seçim olarak görülüyor. Shiba Inu’nun metaverse projesinin geleceği başka firmalarla paydaşlıklar getireceğinden, Jastrow bu marka iştiraklerine rehberlik etmek için uzmanlığını kullanacak. Sorumluluğunun bir kısmı, istisnai mamüllerin ve özelliklerin sunulabileceği elverişli bir ortam yaratacak geniş bir yaklaşım sağlamayı da içerecektir. Kıdemli cümbüş uzmanı, atanmasının akabinde Shiba Inu projesinde çalışan başka devlere katılacak.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere geçen yıl, Shiba Inu geliştirme takımının, şu anda yaklaşmakta olan SHIB oyna-kazan oyununun geliştiricileri içinde yer alan kıdemli oyun geliştiricisi William Volk’u gruba eklemişti. Jastrow’un eklenmesi, Shiba Inu’nun Craig Kessler’i birinci Hukuk Müşaviri olarak atadığını açıklamasından bir haftadan kısa bir süre daha sonra geldi.


Jastrow’un Shiba Inu metaverse projesinin bir üyesi olarak atanmasından evvel, farklı cümbüş şirketlerinde 20 yıldan fazla tecrübe edindiğini belirtmekte yarar var. Evercast’te eski bir İş Geliştirme Danışmanı ve Technicolor’da Medya Lider Yardımcısıdır. LinkedIn profiline göre, Immersive Media Technicolor’daki rollerinden kimileri, artırılmış gerçeklik, karma gerçeklik ve sanal gerçekliği kapsayan mimari bir pazarlama yürütmeyi içeriyor.
 
Üst