Shiba Inu Sert Düştü: Sıradaki Düzey Bu Olabilir!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Shiba Inu (SHIB), büyük altcoin’ler düşerken fiyat noktasına sıfır ekledi. Kripto analisti Tomiwabold Olajide, SHIB’in bundan daha sonraki istikametini kestirim etmeye çalışıyor.

Shiba Inu bundan daha sonra nereye gidecek?

Shiba Inu, yüzde binler oranında artış kaydettiği Ekim 2021’in başlarında en son görülen düzeylere döndü. Bu yüzden fiyat etiketine fazladan bir sıfır ekledi. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere SHIB, 28 Ekim 2021’de tüm vakit içinderın en yüksek düzeyi olan 0,000088 dolara ulaştı. bir süre takviyenin 0,000010 dolar civarında süreç gördü.


Kripto analisti Tomiwabold Olajide sonrasındasında boğaların, piyasadaki son fiyat düşüşleri içinde yer kaybettiğini belirtiyor. Shiba Inu 12 Haziran’da 0,0000083 dolara düştü ve şu anda dayanakla uğraşıyor. Analist, bu dayanak başarısız olursa, bir daha sonraki durağın 0,000007 dolar işaretine yakın olması olası.


Bu durumda bir yükseliş trendi ve onu canlandırmak için ne gerekiyor? Analist, bunun şçin alıcıların fiyatı 0,0000146 dolardan bariyerin üzerine itmesi gerektiğini belirtiyor. Aksi takdirde fiyatın mevcut konsolidasyon aralığına geri dönmesinin mümkün olduğunu söylüyor.

SHIB, balinaların birinci 10’unda yer alıyor

WhaleStats’a nazaran SHIB, son 24 saat ortasında en büyük 500 ETH balinası içinde süreç hacmi açısından birinci 10 varlığa geri döndü.

JUST IN: $SHIB @Shibtoken is back on top 10 by trading volume among 500 biggest #ETH whales in the last 24hrs
🐳


Peep the top 100 whales here: https://t.co/tgYTpOm5ws

(and hodl $BBW to see data for the top 500!)#SHIB #whalestats #babywhale #BBW pic.twitter.com/8p5UMKwtzK

— WhaleStats (free data on crypto whales) (@WhaleStats) June 12, 2022Shiba Inu ayrıyeten balinalardan satın alma baskısı ile karşı karşıya. SHIB, en büyük 500 ETH balinası içinde en epeyce satın alınan 10 token içinde yer alıyor. Basın vaktinde SHIB, kripto piyasasındaki son düşüşlere paralel olarak yaklaşık %11 bedel kaybetti. Bu düşüşle 0,00000856 dolardan süreç görüyor.

Bu, ortalama SHIB bakiyesinin ve balinaların tuttuğu pahanın düşmesine niye oldu. Şu anda, en büyük 500 ETH balinası, 544.698.614 dolar bedelinde SHIB’yi ‘tutuyor’.

JUST IN: $BAT @AttentionToken now on top 10 purchased tokens among 500 biggest #ETH whales in the last 24hrs
🐳


We've also got $MANA, $SHIB, $PAXG, $SRM & $QRDO on the list
👀


Whale leaderboard: https://t.co/tgYTpOm5ws#BAT #whalestats #babywhale #BBW pic.twitter.com/GSRae5YCZW

— WhaleStats (free data on crypto whales) (@WhaleStats) June 11, 2022Yaygın satışın ortasında SHIB, piyasa kıymetine göre kripto pbazı bazılamasında 17. Sıraya geriledi.

Shiba Inu medyanın ilgisini çekiyor

Öte yandan Shiba Inu medyanın ilgisini çekmeye devam ediyor. Bir SHIB hayranı Twitter’dan şu paylaşımı yaptı:

Topluluğun gücü inanılmaz. Arjantin’in bugün neyi mümkün kıldığını size göstermek istiyorum. chulkinet “Buenos Aires” kentindeki radyo programında istasyonda: UrbanaPlayFm Shiba Inu’dan bahsetti. ShibaInuArmyArg eforunu takdir ediyoruz.

The power of the community is incredible. I want to show you what Argentina made possible today. @chulkinet in radio program in the city of "Buenos Aires" at the station: @UrbanaPlayFm talked about Shiba Inu. We appreciate the effort @ShibaInuArmyArg

So, @RipioApp WEN $SHIB? pic.twitter.com/nv3cQTeLQe

— Xanders Shib
🇻🇪
(@ShibaXanders) June 10, 2022SHIB, Buenos Aires, Arjantin’de bulunan en yüksek puanlı FM kanallarından biri olan ‘Urbana Play 104.3 FM’de bir radyo programında yer aldı. Bu ortada SHIB’in geliştiricisi Shytoshi Kusama, Welly’nin tweet’ini bir daha paylaştı. Ayrıyeten, Welly NFT’lerinin son ve halka açık evresinin yayına girdiğini ve kalan NFT’lerin basılmasının beklendiğini belirtti.

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi, Welly NFT’lerinin hedefine ışık tuttu. Shytoshi Kusama daha evvel NFT’lerin makul Welly lokasyonları için akıllı mukaveleler olarak hareket eden, üyelik araçları olmaları için oluşturulduğunu belirtmişti.
 
Üst