Sonuçlar Çıktı: Bu Göğüs Coin Dogecoin’i Geçti!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
CoinGecko tarafınca yürütülen anketlerden birinde göğüs coin toplulukları uzunluk gösterdi. Piyasanın en büyük göğüs coin’i Dogecoin (DOGE), bir taklidi tarafınca farkla geri bırakıldı.

Coingecko anketinde göğüs coin toplulukları yarıştı

Muteber kripto bilgi takip sitelerinden biri olan CoinGecko, resmi Twitter sayfalarında bir anket düzenleyerek kullanıcılara hangisinin daha yeterli bir proje olduğunu sordu. Ankette en tanınan göğüs coin projelerinden ikisi Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) yer aldı.

Dogecoin and Shiba Inu, you've probably heard of them.

These memecoins have built massive interest and formed communities around the projects. But which is the better project? @dogecoin @ShibainuCoin
🐕
🐕


Battle of the doggos
📺
: https://t.co/A9oawPzVOt pic.twitter.com/JS0Wl5Ub5k

— CoinGecko (@coingecko) May 23, 2022Shiba Inu, %84.8 tercihiyle aslan hissesini aldı. Sonuç üzerine toplam oy sayısı 8.891 idi. Dogecoin oyların yalnızca %15,2’sini aldı.


Shiba Inu ve Dogecoin haberleri

Köpek bahisli kripto para ünitelerinin ana akım benimsenmesi artıyor. Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere, biroldukca şirket ve firma son vakit içinderda SHIB’yi bir ödeme hali olarak kabul etti. Cardinale Otomotiv Kümesi, MotoRenn, Tag Heuer ve Gafisa, SHIB’yi bir ödeme biçimi olarak kabul etmeye başlayan şirketlerden kimileri.


Bunun yanı sıra, önde gelen global restoran yazılımı ve ödeme tahlili sağlayıcısı Lavu ile global bir FinTech önderi ve ödeme tahlili sağlayıcısı olan Verifone içindeki yeni bir çapraz dağıtım paydaşlığı da Shiba Inu’yu 65’te binlerce restoranda ödeme olarak kabul etmeyi mümkün kıldı.

Ek olarak, Shiba Inu ekosisteminin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, en tanınan güç içeceği markası olan Red Bull ile yakın gelecekte mümkün bir iştirake işaret etti.

SHIB burn operasyonları sürat kesmeden devam ediyor

Bunun haricinde Shib metaverse, NFT’ler, ShibaSwap ve Shibarium, Shib’i dünyanın en yeterli kripto paralarıyla rekabet etme konusunda grup bağlılığını gösteriyor. Ayrıyeten, SHIB burn seanslarını da takip etmektedir. Her geçen gün Shiba Inu yakılması hızlanıyor.

In the past hour, there have been a total of 2,004,576 $SHIB tokens burned and 2 transactions. #shibarmy

— Shibburn (@shibburn) May 24, 2022Son vakit içinderda, topluluk tarafınca son 24 saat ortasında 69 farklı süreçle 603.240.815 (603.24 milyon) Shiba Inu yakıldı. Üstteki tüm gelişmelere karşın Shiba Inu’nun fiyatı düşmeye devam etti. SHIB, işbirliklerinin sonuçlarını çabucak hemen görmedi ve benimsenme, çabucak hemen daha yeterli tarafını görmeyen fiyatına yansıyor. Öte yandan Dogecoin ve grubu, Elon Musk’ın takviyesinin keyfini çıkarmaktan öteki hiç bir şey yapmıyor.
 
Üst