Televizyon ve gazetecilik ödülü Mario Celli ve Silvio Gigli: kazananlar arasında kabine başkanı Cristina Manetti de var.

semaver

New member
Dün Siena’daki Rozzi tiyatrosunda “La Voce del Campo” yönetmeni Maria Pia Corbelli, Maurizio Bianchini tarafından sunulan Mario Celli ve Silvio Gigli’nin adını taşıyan gazetecilik ve televizyon ödülünün 42.’sinde Toskana’dan çok şey vardı. aktris Marianella Bargilli.


Gazeteci ve yazar Marino Bartoletti, televizyon sunucusu Carlo Conti, sanatçı Drusilla Foer, gazeteci Cristina Manetti, Toskana Bölgesi’nin ilk kadın kabine başkanı, Sky Tg24’ten Giovanna Pancheri ve oyuncu ve televizyon sunucusu Francesca Reggiani ödüllendirildi.

Başkan Eugenio Giani, Mario Celli ve Silvio Gigli ödülünün adını Siena şehrinde birbirine çok aşık olan ve ülke çapında tanınan iki önemli gazetecilik ve iletişim uzmanından aldığını söylüyor. Ödül alanlar arasında, hepsi yüksek profesyonel düzeyde, Toskana kadın kampanyası vesilesiyle olduğu gibi, kurumsal taahhüdü ve bir iletişimci olarak Toskana Bölgesi kabine başkanının da olması beni çok mutlu etti “.


Ödülü Cristina Manetti’ye Nazione di Siena’nın genel yayın yönetmeni Pino Di Blasio, Başkan Giani’ye Drusilla Foer’e, haftalık L’Espresso’nun yöneticisi Alessandro Rossi’ye ise Marino Bartoletti’ye verdi. Sanatçı Carlo Pizzichini’nin eserlerinden oluşan ödülleri teslim etmek üzere Siena Belediye Başkanı Luigi De Mossi ve Kültür Meclis Üyesi Pasquale Colella Albino da hazır bulundu.

Girişim, Toskana Bölgesi ve Siena Belediyesi tarafından desteklenmiştir.
 
Üst