Topuklu ayakkabılar kışın nasıl kullanılmalı? Kışın topuklu ayakkabı giymenin püf noktası

Felaket

New member
25 Mar 2021
225
0
1
Topuklu ayakkabı sevenlere özel bu haberimizde çetin geçen kış aylarında topuklu ayakkabısı giymenin püf noktalarını açıklıyoruz. Pekala, topuklu ayakkabılar kışın nasıl giyilmeli? Kışın topuklu ayakkabı giymenin püf noktaları nelerdir? İşte, cevaplar…İş bayanlarının, mesken hanımlarının vazgeçilmez ayakkabıları olan topuklu ayakkabılar, kar kış, yağmur çamur demeden, şimdi her mevsimde bayanların severek giydiği bir usuldür. Yolların kayganlaşmasına niye olacak, yağmur, kar üzere hava şartları meydana geldiğinde topuklu ayakkabılarla yürümekte zorluk çeken bayanlara özel bir grup tahlil teklifleri sunuyoruz. Pekala, topuklu ayakkabılar çetin hava şartlarında nasıl giyilmeli? Sağanak yağışlı havalarda topuklu ayakkabılarla kaymamak için neler yapılmalıdır? Merak ettiğiniz cevaplar için haberimizin içeriğine göz atabilirsiniz…

Topuklu ayakkabılar kışın nasıl giyilmeli?

  • TOPUKLU AYAKKABILARI KIŞIN GİYMENİN PÜF NOKTALARI;
Daha geniş topukluları tercih ederseniz, daha rahat yürüyebilirsiniz. Şayet ince topuklu ayakkabı giymek isterseniz, çantanızda ayrıyeten düz, rahat bir ayakkabı bulundurabilirsiniz.

Topuklu ayakkabılar kışın nasıl giyilmeli?

Kaymaz taban kullanmanızı öneririz. Ayakkabı tabanlarının altına yapıştıracağınız kaymaz tabanlar ile yollarda sendelemeden, itimatla yürüyebilirsiniz. Ekonomik olan bu tabanları şahsi bakım mağazalarında bulabilirsiniz.

Topuklu ayakkabılar kışın nasıl giyilmeli?

Kış ayında topuklu ayakkabı giymek tehlikeli olmanın yanı sıra ayakkabılara ziyan vermektedir. Çetin hava şartlarında, ayakkabıların önü ve topuğu hasar bakılırsabilir. Çizilip yırtılabilir bu niçinle topuklu ayakkabıları çıkardıktan daha sonra kesinlikle temizleyiniz.

Topuklu ayakkabılar kışın nasıl giyilmeli?

Sentetik ayakkabılar yerine deri ayakkabıları tercih ediniz. Yapay ayakkabılı ayakkabılar çabuk deforme olmaya yüz tutmaktadır.

Topuklu ayakkabılar kışın nasıl giyilmeli?

Ayakkabılarınızı su geçirmez yapabilirsiniz. Deri, yapay yapıda olan ayakkabıların üzerine saf vazelin yahut su geçirmez spreylerden kullanırsanız, yağışlı havalarda ayakkabıların hasar görmesine rağmen önlemli olabilirsiniz.

Topuklu ayakkabılar kışın nasıl giyilmeli?