Yıl Sonundan Evvel Yükselebilecek 8 Altcoin belirtildi!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Yüzlerce kripto para ünitesinin çoğalması niçiniyle, kripto yatırımcıları öngörülemeyen sayıda proje içinden seçim yapmak zorunda kalıyor. Başka yandan, altcoin projeleri, epeyce kısa müddette meselesiz süreç ödemeleri sağlama yetenekleri niçiniyle artan oranda benimsenme görüyor. Bu yazıda, uzmanların listesinden, yıl sonundan evvel fiyat artışı kaydedebilecek 8 altcoin’i listeleyelim.

Bitcoin’den daha güzel bir geleceği olan 8 altcoin projesi

  • Esnek ağı ve süratli süreçleri niçiniyle Cardano (ADA), en tanınan kripto para ünitelerinden biri olmaya devam ediyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, yakın vakitte yapılan bir ağ yükseltmesi yardımıyla artık ağında akıllı kontratlar geliştirebiliyor.
  • Dogecoin (DOGE), son senelerda öne çıktı ve şu anda piyasadaki en uygun fiyatlı kriptolardan biri. Dogecoin, kripto analistleri tarafınca bir yatırım seçeneği olarak görülüyor.
  • Diğer bir açık kaynaklı proje olan Stellar (XLM), kullanıcılarının dijital olarak para göndermesine ve yaratmasına imkan tanır. Bu tezli proje, dünyadaki tüm finans kurumlarının ağı kullanabileceğini sav ediyor.
  • Binance, dünyanın en âlâ bilinen kripto para borsalarından biridir. Borsanın fonksiyonel kripto para ünitesi BNB Coin (BNB), Binance yardımıyla potansiyel yatırımcılara ulaşabiliyor. tıpkı vakitte, Binance’in çoklukla merkezi sistemi niçiniyle eleştirildiğini belirtmek gerekir.
  • Eski bir Google mühendisi Charles Lee tarafınca tasarlanan Litecoin, Ethereum üzere Bitcoin’den hard fork olarak ayrıldı. Litecoin ve Bitcoin içindeki bir fark, süreçlerin işlenme suratıdır. Bu niçinle Litecoin, Bitcoin sisteminden daha yüksek süreç sürece suratına sahiptir.
  • Açık kaynaklı bir kripto para ünitesi ve Blockchain platformu olan Polkadot, bağımsız Blockchain’lerin birbirleriyle inançlı bir biçimde üçüncü tarafın iştiraki olmadan süreç yapmasına imkan tanır. Analistlere bu nazaran özelliğiyle gelecek vaat eden projelerden biridir.
  • Kapalılık odaklı bir kripto para ünitesi olan Monero (XMR), Bitcoin ile birebir konsensus algoritmasını kullanır. Fakat, farklı olarak tüm tarafların kimliklerini gizlemek için gelişmiş şifreleme kullanır.
  • Uzmanlar ve kripto analistleri, göğüs coin’lerin uzun vadeli yeterli bir yatırım seçeneği olmayabileceğini düşünüyor. birebir vakitte, göğüs coin’ler 2021’de bedellerini kanıtladı, bu niçinle Shiba Inu üzere köpek bahisli kriptoları takip etmek verimli olabilir. SHIB, 2021’de piyasa kıymetinde %481.000 artış gördü.
 
Üst