ASUS, Yeni Taşınabilir DVD Yazıcısı ZenDrive V1M’yi Duyurdu

  • Konuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
A

admin

Guest
ASUS, Windows 11 ve macOS işletim sistemli dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarla uyumlu, akıllı dizaynıyla kablo kalabalığının önüne geçen, USB-C® özellikli ASUS ZenDrive V1M harici DVD yazıcısını duyurdu. M-DISC takviyesi sunan eser kapsamlı yazılım tahlilleriyle birlikte geliyor.

Kabloların kendi ortasında saklandığı şık dizaynıyla ZenDrive V1M, hem ofiste tıpkı vakitte dışarıda en son kuşak ultra ince dizüstü bilgisayarları kusursuz bir biçimde tamamlıyor. Kullanıcılar ses CD’lerini ve DVD’lerdeki multimedya içerikleri çalabiliyor, disk yazabiliyor, yazılım yükleyebiliyor ve fazlaca daha fazlasını yapabiliyor.

Kullanışlı kablo depolama: Yerleşik 24 cm temas kablosuyla kaybetme korkusuna son

ZenDrive V1M kristal kesim tarzdaki ince ve çağdaş dizaynıyla bir arada depolama imkanı, farklı fonksiyonlar ve kullanım kolaylığı sunuyor. Eserin köşesindeki kısım 24 cm uzunluğundaki temas kablosunu saklamaya yarıyor. bu biçimdece kullanıcıların kabloyu kaybetmekten korkmasına gerek kalmıyor. Akıllı tarzıyla V1M, çağdaş hayatın yoğunluğunda her yere kolaylıkla götürebileceğiniz vazgeçilmez bir yardımcı.

USB-C arayüzü: En yeni kuşak ultra ince dizüstü bilgisayarlara kusursuz ahenk

ZenDrive V1M hem Windows 11 ve daha evvelki sürümlere birebir vakitte macOS’e dayanak veriyor. Her uygun tarafta de takılabilen USB-C kablosu yardımıyla V1M’yi tanınan çağdaş dizüstü bilgisayarlara takabilmek mümkün. bu biçimdece çabucak her bilgisayar çeşitli optik medya formatlarıyla multimedya içerik oynatmaya yahut yedek almaya anında hazır hale getirilebiliyor. Bu eser günümüzde sıklıkla göz gerisi edilen lakin birçok kullanıcının hala gereksinim duyduğu bir fonksiyonu sunuyor.

M-DISC dayanağı: Pahalı fotoğrafları, görüntüleri ve dataları jenerasyonlar uzunluğu saklayın

ZenDrive V1M, aile fotoğraflarından konutta çekilen görüntülere ve daha fazlasına kadar dijital ortamdaki tüm pahalı anılarınızı korumak için arşiv kalitesinde bir tahlil sunan M-DISC’e takviye veriyor. M-DISC yazma teknolojisi kaydedilen dataları kaya gibisi patentli bir katmana işliyor. En güçlü şartlara sağlam olan bu katman, ömür uzunluğu biriktirdiğiniz anıları ve değerli dataları 1000 yıla kadar inançlı bir biçimde saklıyor.

Kapsamlı tahlil: Yedekleme için gereken her şey

ZenDrive V1M bilgileri korumak ve kullanıcıların rahat etmesini sağlamak için gereken her şeye sahip. Bunlar içinde Windows için kullanması kolay yazılım tahlilleri de yer alıyor.

Kullanışlı arayüzü yardımıyla disk yazmayı üç sıradan adımda halleden tahlilin yanı sıra parola kontrolü ve bâtın klasör fonksiyonlarıyla de kuvvetli ve zahmetsiz disk şifreleme ve data müdafaa hizmeti sunuluyor. Eserde ayrıyeten Nero BackItUp yedekleme yazılımı da bulunuyor. Bu yazılımla fotoğraf, görüntü ve data arşivleri oluşturulabiliyor.
 

Kripto Para Piyasası

Hakkımızda

  • coinciforum.com Kripto paralarla ilgili haberler, paylaşımlar ve tartışmalar için en iyi topluluk platformuna katılın. Kripto dünyasını birlikte keşfedelim!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü