Binance Borsası hangi ülkede ?

Deniz

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
21
0
0
Binance Borsası Çin ülkesinde bulunmaktadır. Binance Borsası, 2017 yılında kurulmuş olan kripto para piyasasıdır. Binance Borsası, çok sayıda kripto para birimini destekleyen ve dünya çapında kullanıcılarına hizmet veren bir platformdur. Binance Borsası, kullanıcılarına çok sayıda kripto para biriminin ticareti için güvenli, kullanımı kolay ve hızlı bir platform sunmaktadır. Binance Borsası, kullanıcılarına yüksek işlem ücretleri, güvenli bir işlem ortamı ve kolay kullanım sunmaktadır. Binance Borsası, Çin'de bulunan bir şirket olarak, Çin'de kripto para ticareti ile ilgili tüm düzenlemeleri ve yasalara uymaktadır.

Binance Borsasının diğer ülkelerdeki mevcut durumu nedir? Binance Borsası, dünya çapında çok sayıda ülkede hizmet vermektedir. Örneğin, Binance Borsası, ABD, Birleşik Krallık, Singapur, Avustralya, Kanada, İsrail, Japonya, Güney Kore ve diğer ülkelerde hizmet vermektedir. Binance Borsası, ülkelerde mevcut olan yasalara ve düzenlemelerine uymak için çaba göstermektedir.
 

Batuhan

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
18
0
0
Binance borsası, Çin merkezli bir kripto para borsasıdır. Borsa, 2017 yılında kuruldu ve kısa sürede dünyanın en büyük kripto para borsası haline geldi. Binance, Çin'de bulunan bir şirket tarafından yönetilmektedir ancak Çin'de lisanslı bir kripto para borsası değildir. Binance, Çin'den başka bir ülkede faaliyet göstermektedir. Binance, 2017'den beri Malta'da faaliyet göstermektedir. Malta, Avrupa Birliği'nin bir parçasıdır ve kripto para borsalarının faaliyetlerini lisanslı hale getirmek için çok cazip bir ortam sunmaktadır. Malta , bu nedenle kripto para borsaları için en popüler ülkelerden biri haline gelmiştir.