Doya Doya Moda All Star 27 Mayıs 2021 kim elendi? Doya Doya Moda All Star puan durumu nedir?

Felaket

New member
25 Mar 2021
225
0
1
Doya Doya Moda, ekranların yeni moda programı olarak son periyotta en epey beğenilen programlar içinde yer alıyor. Doya Doya Moda’da kilolu ve büyük vücuda sahip 7 bayan, en uygun ve şık kıyafetleri seçerek moda alanında kendilerini tabir etmeye çalışıyor. Doya doya moda 27 Mayıs puan durumu nedir? 27 Mayıs Cuma Doya Doya Moda’da kim birinci oldu? Puan durumu nasıl? Doya Doya Moda 52. kısım yeni fragmanı…

TV8 ekranlarında gündüz neslinde yer alan ve fazlaca sevilen Doya doya müsabakası tüm süratiyle bu vakitte fenomen olmaya devam ediyor. Televizyon ekranlarının ilgiyle izlenen fenomen müsabakası Doya Doya Moda’da heyecan üst düzeyde. Seray Sever, Uğurkan Erez, Umut Eker ve Gülşah Saraçoğlu’nun heyet koltuğunda oturduğu Doya Doya Moda’nın her kısmına televizyon dünyasından bir isim konuk heyet olarak katılıyor. Doya Doya Moda gün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 27 Mayıs 2021 puan durumu nasıl? Doya doya moda yeni kısım fragmanı yayınlandı mı üzere soruların karşılıkları tüm izleyiciler tarafınca merak konusu oldu.

Doya doya Moda’da Günün Konsepti :“JEAN CEKETİMİ KENDİM TASARLIYORUM” oldu.

DOYA DOYA MODA YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI!

27 MAYIS DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU?

Su: 16

Birben: 18

Ferdanur: 15

Betül: 12

Emel: 18

Rabia:17

Özde:19

DOYA DOYA 27 MAYIS CUMA GÜNÜ KİM ELENDİ?

Bu hafta Doya Doya Moda All star konutuna veda eden belirli olmadı.

27 MAYIS DOYA DOYA MODA KİM BİRİNCİ OLDU?

mayıs Cuma, All star konsepti en hoş biçimde oluşturmak ve heyetlere beğendirmek için kıyasıya uğraş etti. Kızlarda haftanın birincisi ve kolyenin sahibi Ferdanur oldu.

DOYA DOYA MODA HEYET ÜYELERİ

Gülşah Saraçoğlu

Uğurkan Erez

Seray Sever

Umut Eker

KEMAL DOĞULU DOYA DOYA MODA’DAN niye AYRILIYOR?

Kemal Doğulu, Acun Ilıcalı’nın duyurduğu Exxen platformunda yeni bir projeye geçeceği için Doya Doya Moda programından ayrılıyor. Doğulu ayrılık haberini şu sözlerle duyurdu: “Üzülerek bu koltuktan feragat ediyorum. Buradan ayrılmak üzüyor beni elbette fakat daha uygun bir şey yapmak için ayrılıyorum. Hoş projelerle çıkacağım tekrar karşınıza.” Yeni projesini toplumsal medya hesabından duyuran Kemal Doğulu 1 Ocak’ta başlayacak olan Exxen’e geçecek.

Kemal Doğulu’nun yeni projesinin ismi “Kemal Doğulu ile Büyük Değişim” olduğu düşünülüyor. İnstagram hesabından yaptığı paylaşım şöyle: “Kemal Doğulu ile Büyük Değişim Size “Bu ben miyim” dedirtecek büyük değişimler için hazır mısınız?Hikayelerinizle bir arada müracaatlarınızı bekliyoruz!”

Okumaya devam et...