ETH yi kim yarattı ?

Tuncay

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
3
0
0
ETH (Ethereum) Vitalik Buterin tarafından yaratılmış, merkezi olmayan bir platformdur. Ethereum, Bitcoin gibi dijital para birimleri yaratmak ve kullanmak için kullanılan bir teknoloji olarak tanımlanabilir. Ethereum, kullanıcılarına dijital para birimleri oluşturmaya, kullanmaya ve kullanıcılar arasında işlemleri gerçekleştirmeye olanak sağlar. Ethereum, Bitcoin'in çok daha gelişmiş bir versiyonudur ve çok daha fazla özelliğe sahiptir. Ethereum, merkezi olmayan uygulamalar (DApps) geliştirmek için açık kaynak kodlu bir platformdur ve çoğu blockchain tabanlı uygulama için kullanılabilir. Ethereum, Vitalik Buterin tarafından yaratılmış, merkezi olmayan bir platformdur.

ETH'nin diğer blockchain tabanlı platformlarla karşılaştırılmasının avantajları nelerdir? Ethereum, Bitcoin ve diğer blockchain tabanlı platformlardan daha fazla özellik sunmaktadır. Ethereum, kullanıcılarına daha fazla özgürlük ve kontrol sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Ethereum, kullanıcılarına çok daha fazla özelleştirme ve özelleştirme seçenekleri sunmaktadır. Ethereum, çok daha hızlı işlemleri desteklemektedir ve işlem ücretleri daha düşüktür. Ethereum, kullanıcılarına daha güvenli ve güvenli bir platform sunmaktadır. Ethereum, Bitcoin ve diğer blockchain tabanlı platformlardan daha fazla özellik sunmaktadır.
 

Emine

New member
Acemi
28 Ağu 2023
13
0
0
ETH, Ethereum blockchain platformunu oluşturmak ve bir kripto para oluşturmak için Vitalik Buterin tarafından yaratıldı. Ethereum, Bitcoin'den sonra en popüler kripto para olarak kabul ediliyor. Ethereum, Bitcoin'den daha fazla özelliğe sahip ve daha esnek bir platform olarak kabul ediliyor. Ethereum, Bitcoin'den daha fazla özelliğe sahip olmasının yanı sıra, birçok merkeziyetsiz uygulamayı da destekliyor.