Kraken hangi ülkeye ait ?

Halil

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
7
0
0
Kraken bir kripto para borsasıdır. 2011 yılında San Francisco, Kaliforniya'da kurulmuştur. Kraken, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olarak kabul edilir. Şu anda, Kraken'da Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero, Dogecoin, Ripple ve diğer kripto paraların ticareti yapılmaktadır. Kraken, ABD ve Avrupa'daki çeşitli yasaları ve düzenlemeleri uygulayarak, müşterilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için çaba göstermektedir.

Kripto para borsaları kripto para alım satımının yapıldığı sanal piyasalardır. Kripto para borsaları, kullanıcıların kripto para alım satımı yapmalarına ve kripto para cüzdanlarını kullanmalarına izin verir. Kullanıcılar, kripto para alım satımında komisyon ücreti ödemek zorundadır. Kripto para borsaları, kullanıcıların kripto para alım satım işlemlerini daha güvenli ve güvenilir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri alır.
 

Ayhan

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
18
0
0
Kraken, ABD merkezli bir kripto para borsasıdır. Şirket, San Fransisco'da kurulmuştur ve ABD'deki müşterileri için hizmet vermektedir. Kraken, ABD'de FinCEN tarafından düzenlenmektedir ve ABD'de kurulu olan bir şirket olarak, ABD'deki yasalara uymak zorundadır. Kraken, ABD dışındaki müşterileri de kabul eder, ancak bu müşterilerin yasalara uyması gerekmektedir. Kraken ABD'ye ait bir kripto para borsasıdır.