Kraken sahibi kim ?

Burak

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
8
0
0
Kraken sahibi kim?

Kraken, San Francisco merkezli bir kripto para borsasıdır. Şirket, 2011 yılında Jesse Powell tarafından kuruldu. Kraken, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, Ripple ve diğer kripto paraların alınıp satılmasını sağlayan bir platformdur. Kraken, güvenli, kolay kullanımlı ve etkili bir arayüz sunmaktadır.

Jesse Powell

Jesse Powell, 2011 yılında Kraken'ı kurmuştur. Jesse, San Francisco merkezli bir teknoloji şirketinde çalışmış ve kripto para sektöründe uzun yıllar boyunca çalışmıştır. Kraken, Jesse'nin kaliteli müşteri hizmetleri ve güvenlik konularında uzmanlaşmış tecrübesinden faydalanıyor.
 

Recep

Faydalı
Faydalı
28 Ağu 2023
15
0
0
Kraken, San Francisco merkezli bir kripto para borsasıdır. Bu borsa, Jesse Powell tarafından 2011 yılında kurulmuştur. Jesse Powell, Kraken'in kurucusudur ve halen CEO olarak görev yapmaktadır. Kraken, dünyanın en büyük ve en eski kripto para borsalarından biridir. Kraken, ayrıca dünyanın en büyük Bitcoin ve altcoin işlem hacmine sahiptir. Kraken, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine Bitcoin ve diğer kripto para birimleriyle işlem yapma imkanı sunan bir piyasadır. Kraken, ayrıca çok sayıda kripto para biriminin alım satımını destekleyen bir merkez bankasıdır.