LG’den Bir Birinci: UltraGear Oyun Laptopu

  • Konuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
A

admin

Guest
LG Electronics (LG), birinci sınıf UltraGear
™
serisini genişleterek tüm dünyadaki oyunseverlerde büyük bir heyecan yaratacak birinci oyun dizüstü bilgisayarını (model 17G90Q) tanıttı. Son derecede şık bir dizayna sahip, yüksek kuvvetli bir performans sergileyen CES 2022 İnovasyon Ödüllü dizüstü bilgisayar, kullanıcıların üstün oyun tecrübesinin keyfini diledikleri vakit, diledikleri yerde çıkarmalarını sağlıyor.

LG’nin kullanıcının dilediği her yere giden oyun donanımının, 11. Kuşak Intel® Tiger Lake H işlemcisi, NVIDIA GeForceTM RTX 3080 Max-Q grafik kartı, çift kanallı belleği ve ultra süratli çift SSD konseyimi bulunuyor. 1 milisaniye reaksiyon süresine* ve 300 Hz yenileme suratına sahip 17 inç IPS panele ek olarak, LG UltraGear oyun dizüstü bilgisayarı, en yeni en üst seviye özellikler yardımıyla grafiksel olarak en kuvvetli PC oyunları için bile sürükleyici, akıcı oyun tecrübesi sağlıyor. Ayrıyeten LG’nin buhar hazneli soğutma sistemi, hudutlara kadar zorlandığında bile dizüstü bilgisayarın ısınma yapmamasına ve meselesiz çalışmasına imkan tanıyor.

LG’nin yavaşça gram dizüstü bilgisayarlarıyla tıpkı DNA’yı paylaşan 17G90Q, çağdaş ve çarçabuk taşınabilir bir dizayna sahip. Yeni, ince dizüstü bilgisayar, 21,4 milimetrenin altındaki kalınlığı ve 2,7 kilogramın altındaki tartısı koruyor. Eserin bununla birlikte büyük bir ekranı ve etkileyici bir 93Wh pili bulunuyor. LG UltraGear oyun dizüstü bilgisayarı, tarz ve dayanıklılık sunan alüminyum bir kasaya sahipken, dış yüzeyindeki kanatlı UltraGear rozeti, LG’nin üstün oyun markasının bilinen gücünü ve kalitesini açıkça yansıtıyor.

17G90Q, kullanıcıların oyunla ilgili seçenekleri özelleştirmesine ve CPU saati, GPU TDP ve saati ve bellek paylaşım suratı dahil olmak üzere çeşitli performans bilgilerini gerçek vakitli olarak izlemesine imkan tanıyan LG’nin oyun yazılımı LG UltraGear Studio aracılığıyla oyun tecrübesini daha da optimize ediyor. Büsbütün eşsiz bir heyetim için kullanıcılar, dizüstü bilgisayarın cazip RGB klavyesinin her bir tuşuna farklı bir renk seçip uygulayabiliyorlar.

Bir üst düzey şahsileştirmeyle, LG UltraGear oyun dizüstü bilgisayarı, sürat ve üstün manzara kalitesinin yanı sıra, yerleşik 2 istikametli hoparlör sistemiyle gerçekçi, 3d ses sunuyor. DTS:X Ultra’yı destekleyen hoparlörler, oyun ortamındaki seslerin tarafını ve pozisyonunu yanlışsız bir biçimde ileterek oyuncuların kadro arkadaşlarını bulmalarına ve düşmanlarını daha kolay takip etmelerine yardımcı oluyor. Dahası, 17G90Q, gecikmesiz ve meselesiz çevrimiçi oyun tecrübeleri için süratli, sabit bir ağ irtibatının garanti edilmesine yardımcı olan Intel® Killer
™
Wireless ile bir arada geliyor.

LG Kıdemli Lider Yardımcısı ve LG İş Tahlilleri Şirketi, BT İş Ünitesi Lideri Seo Young-jae, şunları söylemiş oldu: “LG UltraGear oyun dizüstü bilgisayarı, tüm oyuncuların istediği akıcı, süratli reaksiyon veren oyun tecrübesini sunarak en yeni yüksek özellikli oyunların üstesinden gelmek için gereken her şeye sahip. Birinci oyun dizüstü bilgisayarımız 17G90Q, üstün donanımı, cömert, yüksek kaliteli ekranı ve rahatlığı ve taşınabilirliği en üst seviyeye çıkaran şık, yavaşça dizaynıyla rakip eserlerden ayrılıyor.”

LG’nin birinci oyun dizüstü bilgisayarı, 2022’nin birinci aylarında Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Kore’de ve akabinde öteki pazarlarda satışa sunulacak. LG UltraGear serisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için