Microsoft’un “Kayıp İşletim Sistemi” Andromeda, İşte bu biçimde Çalışacaktı!

A

admin

Guest
Microsoft, 2019 yılında Surface Duo‘yu tanıtmıştı. Microsoft, bu “katlanabilir” akıllı telefonunu tanıtmadan epeyce evvel ince, Andromeda kod isimli bir işletim sistemi üzerinde çalışıyordu. Bunun sonucunda de herkeste şu biçimde bir beklenti oluştu: Surface Duo, Microsoft’un bu çeşit katlanabilir akıllı aygıtları için geliştirdiği Andromeda işletim sistemiyle çalışacaktı. Hayır, o denli olmadı. 2019 yılında Surface Duo, Android 10 işletim sistemiyle piyasaya çıktı.

Pekala, artık ne oldu?

Microsoft’un iptal ettiği Andromeda kod isimli işletim sistemi çalışırken görüntülendi! Windows Central YouTube kanalı üzerinden yayınlanan yaklaşık 15 dakikalık bir görüntüde, Microsoft’un iptal ettiği Andromeda işletim sistemi, Lumia 950 akıllı telefonunda çalışırken görülebiliyor.

Çabucak üstteki görüntüde izleyebileceğiniz yazılım tamamlanmış değil. çabucak hemen geliştirilme evresindeyken elde edilen versiyonlarından biri olurken, bir daha de buna rağmen çok uygun biçimde çalıştığını söylemek gerçek olabilir. Pekala, Microsoft bu fikirden niye vazgeçti sorusunun yanıtı ise, olağan olarak Microsoft’ta zımnî. Olağan ki Microsoft’un da bu işletim sistemine devam etmemesi için geçerli bir niçini vardır.
 

Kripto Para Piyasası

Hakkımızda

  • coinciforum.com Kripto paralarla ilgili haberler, paylaşımlar ve tartışmalar için en iyi topluluk platformuna katılın. Kripto dünyasını birlikte keşfedelim!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü